O mne

IMG_20210719_142609899 v Tatrách
Robme to, čo nás baví a napĺňa

Milujem rodinu a turistiku. Páči sa mi venovať sa im vo voľnom čase a zažiť spolu krásne chvíle, ktoré sa už nevrátia, ale zostanú po nich nezabudnuteľné spomienky.

Mám rada kreatívne činnosti. Medzi moje najobľúbenejšie hobby patrí šitie.  Nedávno som sa začala venovať grafike a tvorbe web stránok, ktoré poskytujú rozlet mojej fantázii a dúfam, že sa čoskoro stanú hlavnou náplňou mojej práce.

V prípade záujmu o spoluprácu ma prosím kontaktujte, najlepšie e-mailom:
info@cloudasistent.eu
Pomôžem Vám

Viem, že všetci potrebujeme čas na rodinu, priateľov, relax, šport, hobby, rozvoj a činnosti, ktoré nám robia radosť. Prílišné zameranie sa na prácu často spôsobuje vyhorenie, najmä, ak jej je priveľa a nemáte žiadny čas na oddych a rozvoj. 

Som tu pre Vás. Rada za Vás preberiem úlohy, na ktoré Vám už nezostáva čas, chuť, sily, nebavia Vás a môžete ich delegovať. Nemusíte sa s nimi osobne zaoberať – tým získate viac času napr. aj na rozvoj podnikania alebo čokoľvek iné.

Moja cesta

Po skončení obchodnej akadémie som 6 mesiacov pracovala ako vychovávateľka v školskej družine v ZŠ pri nemocnici. Kreatívna práca s deťmi ma veľmi bavila a rada som pomáhala iným, preto som začala študovať pedagogiku telesne postihnutých, chorých a zdravotne oslabených. Štúdium som nakoniec nedokončila, ale svoju kreativitu a lásku k deťom som využila ako mama, a túžbu pomáhať som uplatnila ako asistentka nevidiaceho maséra.

Už počas štúdia a aj po ňom som mala viaceré brigády v oblasti administratívy a asistentskej práce. V tejto oblasti som nakoniec zostala ďalších 11 rokov – až doteraz, ale niečo mi chýbalo.

V roku 2023 som sa rozhodla rozšíriť si svoje obzory a zapojila som sa do kurzov pre virtuálne asistentky a kurzu social media manager. Oba kurzy ma zaujali najmä kreatívnou časťou ako sú grafika, web a sociálne médiá. V tejto oblasti som ešte na začiatku cesty a stále sa s radosťou vzdelávam.

Svoje najlepšie vlastnosti ako kreativita, spoľahlivosť a radosť z učenia sa nových vecí môžem využiť ako virtuálna asistentka, preto som si vybrala túto prácu. ♥

Prehľad niektorých skúseností:
Administratíva, podklady pre účtovníctvo, cenové ponuky, komunikácia so zákazníkmi ...
Práca s textom, gramatika, vyhľadávanie informácií a spracovanie do tabuliek
Grafika, web a sociálne siete
Kreativita
Spoľahlivosť
Prečo CLOUD asistent?

Mojou filozofiou je poskytnúť klientom podporu a umožniť im tak preplávať pre nich nepodstatnými, ale dôležitými alebo potrebnými  úlohami s ľahkosťou – ako na obláčiku. 

Ako sa mi darí napĺňať tento môj cieľ, si môžete pozrieť v referenciách.

Cloud logo bez pozadia

Som tu pre Vás

Napíšte mi, s čím by ste potrebovali pomôcť a dohodneme sa na pracovnej náplni, termínoch a všetkom podstatnom.